BLOG HAKKINDA

Burada neler bulabilirsiniz:

Zimlicious'ta, okuduğum kitaplarla ilgili yorumlarımın yanı sıra kitaplar, okumak, ara sıra da film ve diziler hakkında farklı şeyler bulabilirsiniz. "Nası şeyler yani?" diyenler buraya göz atabilirler. Zimlicious'a ek olarak Eylül 2012'den beri İngilizce yorum ve makalelerim CommunityBookStop'ta yer alıyor. Bir de sevgili Kitaplık Kedisi ile birlikte Can'la Bir Sene'de her hafta Can Yayınları'ndan farklı bir kitap okuyoruz. Bir ara kitaplara verdiğim puanları blog'a da yazıyordum ama çok gereksiz geldi. Özellikle neye kaç puan verdiğimi görmek isteyeniniz varsa GoodReads profilimi ziyaret edebilirsiniz.

Şu tür kitapları seviyorum:

"Büyülü gerçeklik" kategorisine giren kitaplar. "Coming of age" denilen, çocukluktan/ergenlikten olgunluğa geçişle ilgili kitaplar. Aykırı karakterlerin olduğu kitaplar. Orijinal konuları olan, iyi yazılmış fantazi ve bilim kurgu romanları. Tarihi romanlar ("tarihi aşk" kategorisi hariç). Bağımlılık ve akıl hastalıklarıyla ilgili kitaplar. Popüler kültür, özellikle sosyal medya ve internetle ilgili kitaplar. Biyografi ve anılar. Macera, aksiyon ve politik romanlar. 

Şanımı duymuş olanlar vardır:
Teşekkürler:

Kitab-ı Sevda'nın layout'umda büyük emeği geçti ve Sevgili Kitap'ın da widget'larını, vs. kullanıyorum. Her ikisine de sonsuz teşekkürler. Şahane header'ımı ise kardeşim Thisisjaffar yaptı. "Beni peri yap, kitaplar olsun, balkabakları olsun, unicorn'um olsun" diye mızmızladım durdum; gördüğünüz muhteşem resim çıktı ortaya. Yetenekli kız valla; sırf kardeşim diye söylemiyorum. Diğer işlerini buradan inceleyin; çok beğeneceksiniz.

Blog Design by Nudge Media Design | Powered by Blogger

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.
Header'ımı sevgili kardeşim Jaffar yaptı.