PROJELER

CAN'LA BİR SENE
Can'la Bir Sene, Kitaplık Kedisi ile yaptığımız bir çalışma. 2014 boyunca Can Yayınları'nın desteğiyle toplam 52 kitap okuyor, her pazar yorumlarımızı yayınlıyoruz. Bloga buradan ulaşabilirsiniz.

BU YIL 50 KİTAP OKUYACAĞIMA AND İÇERİM!
HarperCollins Kanada'nın düzenlediği etkinlikte 50, 75 ve üstü sayıda kitap okuyacağınızı belirtebiliyor, kitap çekilişlerine katılabiliyor, diğer okurlarla iletişime geçebiliyorsunuz. GoodReads'te bu yıl 60 kitap okuyacağım demiştim, e ona en yakın sayı da 50 idi. Benim profilim burada.


RORY GILMORE READING CHALLENGE
Rory Gilmore'un dizide okuduğu kitapları benden başka herkes okumaya başlamış. Benim ne eksiğim var, değil mi? Başladım hemen ama ölmeden bitirebilecekmiyim bakalım... Listeye buradan ulaşabilirsiniz.

KİTAP MUHABBETİ
Blogdaki "kitap muhabbeti" etiketli yazılarda kitaplar, yazarlar, vb. ile ilgili haberleri, dikkatimi çeken yazıları, araştırmaları, vb. bulabilirsiniz.

KİTAPTAN FİLME
Kitaplardan beyaz perdeye uyarlanan filmlerle ilgili yazılar "kitaptan filme" etiketi altında. Kitaplarla alakaları olup olmadığını umursamadan hakkında bıdı bıdı etmek istediğim filmlerle ilgili yazılar ile "film" etiketinin altında.

ÜKG BLOG TURLARI
Blogun sağında solunda görmüşsünüzdür ama yine de belirteyim dedim. Zimlicious, Türkiye'nin ilk blog turunu gerçekleştiren Ütopik Kızların Günlüğü'nün bir üyesi. Diğer üyeleri, turlar hakkında bilgileri ve şimdiye kadarki turlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

No comments:

Post a Comment

Blog Design by Nudge Media Design | Powered by Blogger

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.
Header'ımı sevgili kardeşim Jaffar yaptı.