SİMAY HAKKINDA

Her gördüğüm dondurmayı mutlaka denerim. Şu an bir numaram resimde gördüğünüz, Haziran 2013'te Helsinki'de yediğim dondurma.

Adım Simay, ancak arkadaşlarım genelde Zim diye de hitap eder bana. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi sağda solda tıkınırken yakalayabilirsiniz beni. 

Astronomiye inananlara oğlak burcu olduğumu belirtmeden geçmem, hatta David Bowie, Elvis Presley ve Stephen Hawking'le aynı gün doğduğum için herkese hava atarım-- atmaya çalışırım yani. Hatta Aşkın (500) Günü filminde Tom ve Summer da benim doğumgünümde tanışıyorlar. Kitapları (haliyle), filmleri ve dizileri herkes kadar ben de severim. Sevdiğim diğer şeyler arasında dipnotları ve CD'lerdeki teşekkür notlarını okumayı, yağmurda dans etmeyi, örgü örmeyi, kendi kafamın içinde yaşamayı, yeni şeyler öğrenmeyi sayabilirim. Kitap okumak için bütün gece uyanık kalmak benim için uygundur ve olur olmadık zamanlarda birden şarkı söylemeye başlayabilirim.


Bana ulaşmak için aşağıdaki formu doldurabilir veya neurotoxicdoll@gmail.com adresine e-mail atabilirsiniz. Konu kısmına mantıklı bir şey yazdığınız sürece e-maili görüp size geri dönmem çok daha hızlı olacaktır. 4 comments:

 1. http://issuu.com/onokumalar/docs/kitap___say__5?e=3147018/2834799

  ReplyDelete
 2. Bende 9 ocakta doğdum :D Bu arada yazılarınızı gerçekten çok beğeniyorum :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Doğumgünümüzü peş peşe kutluyoruz o zaman ne güzel! Yorumunuz için teşekkürler, beni çok mutlu ettiniz :)

   Delete

Blog Design by Nudge Media Design | Powered by Blogger

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.
Header'ımı sevgili kardeşim Jaffar yaptı.