Kim ne okuyor #1

7.11.2011

Otobüste, sokakta sürekli kimin ne okuduğunu kesmeye çalışıyorum. Kitapların isimlerini hatırlayabildiğim zamanlarda ise onları Google'layıp 'Okusam mı acaba?' diye inceliyorum. Bundan sonra blogda da paylaşacağım nelere rastladığımı....

Cumartesi Edirne'ye giderlen otogarda bir adamın bunu okuduğunu gördüm. Bir an acayip geldi çünkü bu tarz kitapları hep kızların elinde görmeye alışkınım.

HALE Uluslararası fenomen Hale serisinin 1. kitabı. AŞK, kötülüğe karşı koyabilecek güçte midir?

Görev için bir melek dünyaya gönderildi. Ama âşık olmak, planın bir parçası değildi. Üç melek savaşçı Gabriel, şifacı Ivy, en genç ve en insani olan Bethany kötülüğün etkisi altına girmeye başlayan bir dünyaya iyilik getirmek için Cennetten gönderilmiştir. Tüm insan ilişkilerinden kaçınırken, parlak ışıltılarını, insanüstü güçlerini ve en önemlisi de kanatlarını gizlemek için ellerinden geleni yaparlar.

Ardından Bethany Xavier Woodsla tanışır ve ikisi de aralarındaki çekime karşı koyamaz. Gabriel ve Ivy buna müdahale etmek için ellerinden geleni yaparlar ama görünüşe göre Bethany ve Xavier arasındaki bağ oldukça kuvvetlidir.

Meleklerin görevleri acildir ve karanlık güçlerin tehdidi altındadırlar. Aşk, Bethanyyi kurtaracak mı, yoksa mahvına mı sebep olacaktır?.. 

Siz okudunuz mu? Okuyacak mısınız? Ben GoodReads'de okumak istediklerimin arasında eklemişim ama sanırım diğerlerinden buna kolay kolay sıra gelmeyecek.No comments:

Post a Comment

Blog Design by Nudge Media Design | Powered by Blogger

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.
Header'ımı sevgili kardeşim Jaffar yaptı.