ÜKG 1'inci yılını çekilişle kutluyor!

9.29.2013


ÜKG Facebook sayfamızı takip edenler görmüşlerdir, dün sizlere bir sürprizimiz olduğunu duyurmuştuk. Ütopik Kızların Günlüğü adı altında birleşen ve şimdiye kadar 15 tura imza atan ekibimizin kuruluş yıl dönümü bu ay! Biz de 1'inci yılımızı güzel bir etkinlikle kutlamak istedik ve sizler için bol kitaplı bir çekiliş hazırladık. Ama 1'inci yıl sürprizlerimiz çekilişle sınırlı kalmayacak, bizi takip etmeye devam edin!

Bu çekilişimize katkı sağlayan, bu güzel kitapları size ulaştırmamıza yardımcı olan yayınevlerine ve yazarlarımıza çok teşekkür ederiz!
April Yayınları
Feniks Kitap

Arunas Yayınları

Yabancı Yayıncılık

Altın Bilek Yayınları
Kahve Yayınları
DEX ve Doğan Kitap
Aspendos Yayınevi

ve

Eser Gündüz
Duygu Özlem Yücel
Sümeyye AkarçayÇekiliş kuralları.
Çekilişimiz 29 Eylül 2013'de başlayıp 14 Ekim pazartesi günü bitecektir. Ek hesaplardan katılım yapanlar çekiliş listesinden silinecektir. Kaybolan kitaplar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Çekiliş bittikten sonra size e-mail atacağız; lütfen bize verdiğiniz adresleri kontrol edin. Sonuçlar açıklandıktan ve e-mailler gönderildikten sonra iki gün içinde sizden dönüş bekliyoruz; eğer bu süreyi aşarsanız hakkınız başkasına geçmiş olacak. Çekiliş sonucunda size çıkan kitapları değiştirmek gibi bir imkanımız yok, ancak iki gün içinde kazanan arkadaşlar kendi aralarında anlaşır ve kitaplarını değiştirmek isterlerse ve iki taraftan da bunu doğrulayan e-mail gelirse kazanan kişilerin kitaplarını diğer tarafa gönderebiliriz. İyi şanslar! ÜKG ile kalın!
a Rafflecopter giveaway


No comments:

Post a Comment

Blog Design by Nudge Media Design | Powered by Blogger

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.
Header'ımı sevgili kardeşim Jaffar yaptı.