Yürü be Adele!

2.13.2012

Bu haftasonu bir acayipti. Ödül törenlerini eskisi gibi sabahlara kadar uyanık kalıp izleyemiyorum ama özellikle performansları sonradan da olsa izlemek oldukça heyecanlı oluyor. Ne yazık ki bu yılki Grammy ödüllerinde Whitney Houston'ı dinleyemedik. Çoğumuzun hayatına 'The Bodyguard' filmi ve 'I Will Always Love You' şarkısıyla giren gür sesli, bebek yüzlü kadın hayata gözlerini kapadı. RIP Whitney; umarım artık her neredeysen daha mutlusundur.

Gelelim iyi haberlere... Adele'in aday olduğu tüm kategorilerdeki ödülleri toplamasına sanki ödüller bana verilmiş gibi sevindim. Lady Gaga'nın ödül alamamasına da kıs kıs güldüm içimden. Yanlış anlamayın, kendisine bir gıcığım yok, seviyorum da hatta şarkılarını. Ama Adele'le kıyaslanmasına sinirim bozuluyor. Bence Gaga son zamanlarda büyüsünü yitirmeye başladı. Adele ise tam gaz devam ediyor ve edecek de. Kendisinin yeteneğinden şüphemiz yok tabii ki, ancak ona bu şarkıları yazdıran eski sevgililerine de teşekkür etmek lazım.

4 comments:

 1. simay, for the record, one of my favorite things to do is to read your blog through google translate. haha. it's pretty much the best thing ever. i miss you! check out the sweet translation:

  "This weekend is the grotesque. Stay awake till the morning, watch the awards ceremonies as before, but afterwards, especially if their performance is very exciting to watch. Unfortunately, this year's Grammy Awards, Whitney Houston's dinleyemedik. The lives of so many of us 'The Bodyguard' movie and 'I Will Always Love You' vocal into the song, baby-faced woman, shut her eyes to life. RIP Whitney, I hope you're happy now than wherever you are.

  Let's the good news ... Awards in all categories of candidates in Adele'in been given to me as though I'm glad to collect prizes. I laughed like a hyena on Lady Gaga's award not understand me. Please do not misunderstand, he does a gıcığım, or even the songs of love. But Adele'le angry distorted comparisons. I think the magic began to fade in recent times Gaga. And will continue at full throttle is Adele. No doubt in his ability, of course, but it prints out these songs need to thank the former lovers."

  ReplyDelete
  Replies
  1. OMG Google Translate thinks I laugh like a hyena! Hahahah. That's a horrible translation, obviously, but I'm glad you're having fun. And I miss you so much!

   Delete
 2. Adele'in tipini yerim, nasıl da gülmüş. Bir de şişko diyenler(karl lagerfeld örneğin) utansın.İnsan 50 tane grammy alınca nasıl da zayıf görünüyor bakın; kucağına sığmamışlar, kadın minicik kalmış.
  Dipnot. yukarıdaki diyaloga binaen ':DDDD google naptın abi?!'

  ReplyDelete
  Replies
  1. Herkeste bir kusur bulmaya çalışan insanlara alıştık artık. Gördükleri gibi ne deseler boş! Seneye ödüllerinden bir elbise yaptırır, daha bile zayıf gözükür taş bebek! :)

   Google da bir ayrı manyak, ahaha. Hyena gibi gülüyormuşuz kıs kıs gülerken, haberimiz yok!

   Delete

Blog Design by Nudge Media Design | Powered by Blogger

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License.
Header'ımı sevgili kardeşim Jaffar yaptı.